Skip to content

Współpraca

WSPÓŁPRACA 

 KONTAKT: moonlightflower00@gmail.com

Witaj Potencjalny Inwestorze/Wspólniku/Podwykonawco/ Wędrowcze w internetach pojawiłam się niedawno, ale prężnie się rozwijam. Codziennie konsekwentnie realizuje swój plan, czyli napisanie artykułu wszech czasów, potem książki wszech czasów, abym była sławna po wsze czasy. W chwili, gdy nadejdą, te szczęśliwe dni będę mogła wyrzucić karty debetowe, zlikwidować limit na koncie, wydać zaskórniaki porozrzucane po torebce, spłacić wszystkie zobowiązania kredytowe i zaprosić wszystkich przyjaciół na sushi.

Malujesz, rzeźbisz, rysujesz, wyplatasz bransoletki, tworzysz biżuterię? Jesteś artystą? Rękodzielnikiem? Fotografem? Super! Ja uwielbiam sprzedawać, targować się, wykłócać. W poprzednim wcieleniu pewnie byłam przekupką na targu. Nie ma rzeczy, której nie potrafię sprzedać, więc napisz do mnie. Od zera wymyślę kampanię sprzedaży, kreatywną reklamę oraz coś niesamowitego.

Rozwijasz nową witrynę, portal, gazetę? Poszukujesz, kogoś, kto napisze coś mądrego lub mniej mądrego, ale z dużą dozą dobrego humoru, ironii i sarkazmu. Oto jestem!

Masz ochotę dobrze zainwestować pieniądze? Ja i moja strona polecamy się do współpracy! Napisz, porozmawiamy, podyskutujemy, może to zaowocuje nowymi ciekawymi rozwiązaniami.

Reklama? Do tej pory reklamowałam tylko swoją mało skromną osobę. Doświadczenie mam ponad 30-letnie, czyli spore. Dlatego reklama też wchodzi w grę.

W związku z tym, że jestem początkującym blogerem współpraca za tzw. skarpetki również mile widziana. Barterowi mówię tak!

Popieram również wartościowe akcje/kampanie społeczne. Za free, bo zasady w życiu należy mieć.

BLOG

Strona powstała w lutym 2018 roku, aby bawić i cieszyć bystre inteligentne kobiety. Głównie poruszam tematy damsko – męskie z punktu widzenia szczęśliwej singielki poszukującej przystojniaka z błyskiem w oku. Inne treści to moje przemyślenia na temat otaczającego mnie świata, czasem bardzo mądre innym razem ironiczne, zdarza mi się też napisać coś motywującego, ale couchem nie zostanę. Piszę dla kobiet, czytają kobiety (oczywiście mężczyźni też, ale rzadziej się do tego przyznają).

AUTORKA

Ulotnie: Kwiat, który za dnia jest wyjątkowym słonecznikiem. Istota, która pod wpływem blasku księżyca staje się nocną lilią – piękną, nieuchwytną, ulotną…naturą kobiety, cieszącej się, każdym promieniem Słońca i łuną Księżyca.

Przyziemnie: obowiązkowa do bólu, poukładana ponad normę. Jeśli deadline jest dziesiątego, to ja przygotowuję wszystko na ósmego. Idealna Pani Procedura, perfekcyjnie obowiązkowa.

Twarzy, na razie nie pokazuję, bo wstydliwe dziewczę ze mnie jest. Jednak pracuje nad zmianą, nastawienia, nie twarzy.

Unlimited WordPress Theme by Compete Themes