Skip to content

Jak uszczęśliwić kobietę?

Otagowano jako: Relacje

Dzisiejszy króciutki artykulik skierowany jest do mężczyzn, którzy niby tu nie zaglądają, ale analityka Google wskazuje coś innego. Nikt mnie nie oszuka. Sama znam kilku, którzy nie czytają, ale doskonale orientują się w treści wpisów. Pewnie męskie ego, nie pozwala. Jak to? Czytać treści skierowane dla kobiet? Przecież interesują się zmywaniem lub paznokciami (zasłyszane od pewnego samca). A Wy macie przecież takie fascynujące zainteresowania jak czytanie „CKM” oraz „MotoŚwiat”. No dobrze, przepraszam, nie będę kpiła i drwiła, bo są prestiżowe pozycje, jak i ambitni mężczyźni. Tylko że moja strona to raczej należy do łatwych i przyjemnych, ma cieszyć i bawić. Pewnie nieśmiało puszczałaby oko, chowając się gdzieś za erotycznym magazynem „Playboy”.

Drodzy Panowie chcecie uszczęśliwić swoje damy? Pewnie tak, przecież jest to jeden z Waszych głównych celów życiowych. Po to jesteście, aby spełniać nasze zachcianki. Jest to piękny sens istnienia. Cudowne rzeczy piszę. Jeszcze piękniejszych rad udzielam poniżej. Proszę zapamiętać!

Kupujcie nam kwiaty, piękne bukiety. Ja uwielbiam otrzymywać kwiaty, szczególnie takie małe polne bukieciki. Jeden z moich byłych parnerów, którego darzę wyjątkowym sentymentem, przynosił mi kwiatki co miesiąc. Każdego 4-tego dnia miesiąca, na rocznicę naszej pierwszej randki. Było to urocze!

Przynoście czekoladki, cukierki, bombonierki. Nawet jeśli mówimy, że jesteśmy na diecie, to się nie przejmujcie, tylko kupujcie. My tak z tymi dietami to tylko gadu-gadu. Przynajmniej ja, wiecznie na diecie, a gdy nikt nie widzi, to wcinam kosteczkę, za kosteczką. Bo ja w myśl zasady „Zjedź dziś wszystko, aby jutro nie kusiło”. Dobra rada, jeśli ktoś chce, mnie uszczęśliwić proponuje podarować mi czekoladę firmy, którą reklamuje fioletowa krowa. Mile widziane ptasie mleczko, które z kolei reklamuje zebra. Taka skromna i mało wymagająca jestem. Kwiaty i czekoladki, można wysłać do pracy, wtedy przy okazji zielenieją z zazdrości koleżanki.Czasem to też uszczęśliwia. Proszę, niech ktoś przyślę do mnie!

Sztandarowo, ale zawsze działa, zaproście na spacer. Tu można zaszaleć od zwykłych spacerów polną dróżką lub zatłoczoną ulicą po spacery brzegiem morza, oceanu. Nie zapominając o długich górskich włóczęgach, czy przechadzkach włoskimi uliczkami. Nie zależnie od zasobności portfela może zrealizować każdy. A! Jeszcze zabierzcie nas na wycieczkę, może być bliżej, może dalej. Na jeden dzień, na kilka dni. Spędzicie z nami, trochę czasu to zbliża.

Zróbcie nam niespodziankę. Zaplanujcie wyjście na kolację, kina, teatru. W wersji bardziej intymnej przygotujcie kolację w domu z romantyczną oprawą. Gwarantuje, potrafimy się dobrze odwdzięczyć, przynajmniej ja. Proponuje na taką niespodziankę środę, kiedyś pisałam, że to dzień wyjątkowy. W czwartek rano proponuje pomyśleć o śniadaniu do łóżka.

Niestandardowo wyślij miłosny list pocztą, w dobie gołych fotek oraz sprośnych SMS-ów, to będzie miało klasę. Możesz też zrobić coś szalonego. Inwencja twórcza dozwolona. Nie będę podpowiadać, tu należy użyć szarych komórek, stworzyć coś niesamowitego. Ja uwielbiam być zaskakiwana.

Chcesz podarować coś zobowiązującego, to proponuje biżuterię. Niekoniecznie pierścionek, ale łańcuszek, kolczyki lub delikatną zawieszkę. Podpowiadam, ja bym chciała z pewnej polskiej firmy jubilerskiej na “A”. Oczywiście Panowie możecie też podarować pierścionek, ale wtedy musicie dbać o szczęście Was dwojga do końca życia.

W związku jak w kominku, aby przyjemnie ogień ogrzewał, trzeba do niego dokładać drewienka. Niby piszę o prostych rzeczach, ale czasem o nich zapominamy. Musimy nawzajem o siebie dbać, przyjaźnić się, rozumieć, troszczyć. Nie mijać pomiędzy kuchnią a salonem. Jeśli jesteś samotny, to pamiętaj, że kobieta uwielbia być zdobywana, adorowana. Pewnie moje rady się przydadzą. Jeśli o czymś zapomniałam, daj mi znać w komentarzu.

Jednak! Drogie czytelniczki, jeśli nie posiadacie swojego prywatnego mężczyzny, który może dać szczęście za dnia i w nocy, to proponuje zabrać sprawy w swoje ręce! Uszczęśliwiajcie się same! Jeśli nie macie pomysłu, to proponuje kupić sobie coś ładnego. W tym celu polecam zakładkę plakaty. Dziewczyny do wzięcia się polecają!

Unlimited WordPress Theme by Compete Themes