Skip to content

Bad Boys

Otagowano jako: Obserwacje, i Relacje

Wyobraź sobie, że masz do wyboru przystojnego piłkarza lub zapracowanego informatyka. Kogo wybierasz? Z którym z braci Skarsgard chciałabyś, umówić się na randkę? Czy z seksowym, groźnym wampirem Erickiem (Alexander Skarsgard)? Może z nieco szalonym wikingiem (Gustaf Skarsgård)? Co myślisz o randce z Billem Skarsgard wcielającego się w rolę demonicznego klauna Pennywise’a? Nestor rodu też pomimo upływającego czasu niczego sobie, wolisz go jako ciepłego tatuśka w “Mamma Mia!” lub Martina Vagnera w ekranizacji „Dziewczyny z tatuażem”? Rodzina Skarsgardów ostatnio bardzo pożądana. Ja wybieram Aleksandra szczególnie w szóstym sezonie „Czystej krwi”, gdy prezentował swoje nagie, umięśnione ciało w większości odcinków.

Powracając do tematu, hamując moje samcze zapędy lub wręcz je rozpalając, bo dziś będą rozważania o złych chłopcach. Dlaczego pociągają nas Bad Boys? Przystojni, pewni siebie z zawadiackim spojrzeniem. Mężczyźni nieprzewidywalni, skłoni porwać w podróż w nieznane, niebojący się przekroczyć prędkość. Niemający oporów pchnąć nas na łóżko, po czym kochać się od zmroku do świtu. Osobnik Alfa z drinkiem w ręku i nonszalancko przewieszoną kurtką przez ramię. Samiec, który doskonale wie, czego chce i sam sobie to bierze, bez uprzedniego pytania, czy wolno. Brzmi zachęcająco? Każda z nas, w różnym wieku przeżywa fascynację tego typu mężczyzną. Jeśli jeszcze tego nie przeżyłaś wszystko przed Tobą.

Wątpisz, w to, co piszę? Amerykańscy naukowcy dowiedli (tak na marginesie skąd oni biorą pomysły na te badania?), że kobiety podczas owulacji właśnie wybierają ten typ. Nie spokojnego informatyka, tylko właśnie przystojnego zawadiakę. Zdaniem mądrali zza oceanu odpowiedzialne są za to hormony wydzielane podczas owulacji oraz zwiększony w tym okresie apetyt na seks. Kobiety wybierają wtedy przystojniaków, ponieważ uważaj, że posiadają oni lepszy materiał genetyczny. Do łobuzów ciągnie kobiety symetria ich ciała, bo nie wiadomo dlaczego – niegrzeczni mężczyźni często są bardzo piękni. Uroda mówi więcej o zdrowych genach tak na pierwszy rzut oka, niż bogata osobowość. Chociaż wygląd nie jest kompatybilny z charakterem, kobiety ryzykują… No cóż, ludzie to ssaki, czasem kierujemy się niskimi popędami. Hormonalny koktajl zaburza percepcje?

Dopamina w mózgu sprawia, że w brzuchu fruwają motyle, gdy tylko nasz przystojniaczek pojawi się na horyzoncie. Rozpoczyna się narkotyczna miłosna przygoda. Drogie koleżanki może seksowny drań nie pozostanie z Tobą, aż do grobowej deski, albo pozostanie, kto go tam wie. Jedno co mogę zagwarantować to serię nieniezapomnianych wrażeń, nawet jeśli to tylko tydzień, może noc, będziesz ją opowiadać jeszcze przyjaciółką podczas turnusu dla seniorów w Ciechocinku albo w Ciechocinku na emeryturce go spotkasz. Oni z tego nie wyrastają, a starsi Panowie też mają swoje zalety. Złamiesz wszystkie wyznawane przez siebie zasady, jesteś miła i uczynna, zapomnij o tym, zły chłopiec swoim czarem, urokiem oraz silnym charakterem potrafi nakłonić do zakazanych rzeczy. Zawsze wracasz do domu na noc? Z nim nie wrócisz. Może będziesz się kochać na pobliskiej plaży lub na tylnym siedzeniu drogiego samochodu (niekoniecznie naszego Bad Boysa). Osobiście nie polecam bardzo piaszczystych plaży, kamienistych też nie polecam, no dobra samochody są lepsze. Tak z niegrzecznymi jest dobry seks (dobry, czyli taki który porywa ciało i duszę, oplata zmysły), nie wiem, czy najlepszy, ale na pewno ten z cyklu niezapomnianych.

Niestety ich ogromne doświadczenie seksualne wynika z mnogości podbojów, teraz możesz się smucić albo podejść do całości znajomości tak ja on. Wybór należy do Ciebie. Jest upalne lato, ostatni raz takie upały były w 1921 roku, czyli prawie sto lat temu. Koniecznie trzeba to uczcić! Taka pogoda zdarza się raz na sto lat! Moja propozycja jest taka: Kobieto nieważne ile masz lat (niby nie ważne, bo mam nadzieję, że jesteś pełnoletnia!) nie zastanawiaj się, baw się, czas ucieka, okazje się nie powtarzają! Masz ochotę na seks bez zobowiązań? Nie ranisz biednego męża? To zrób to! Baw się! Czerp z niego tyle, jak wiele zechcesz. Masz moje błogosławieństwo! Udanej reszty wakacji życzę! Post Scriuptum pamiętaj, dobrą zabawę wzmacniają prezerwatywy, nie polecę które, bo mi nie płacą za reklamę.

Unlimited WordPress Theme by Compete Themes